layout-wrota-lipiec2014-tlo-kultura

kultura.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

KONCERT NOWOROCZNY „W ZIMOWEJ SZACIE” STUDIO PIOSENKI SWING

RCKP koncert plakatRegionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza 27 stycznia o godzinie 17.00 do sali widowiskowej przy ul. Kolejowej 1, Krosno na koncert noworoczny pn. „W zimowej szacie”. Studio Piosenki SWING, tradycyjnie już, zabierze publiczność do świata świątecznych i zimowych wspomnień, życzeń i marzeń. Bilety w cenie 15 zł, 10 zł ulgowy do nabycia w kasie RCKP.

Lucyna Durał prowadzi zajęcia w Studiu Piosenki SWING stawiając sobie za cel rozwój talentu i osobowości oraz przygotowanie do występów estradowych swoich młodych podopiecznych. Naucza poprawnego śpiewu z odpowiednią interpretacją i właściwym sposobem poruszania się na scenie. Repertuar dobiera z uwzględnieniem indywidualnych cech i możliwości każdego uczestnika. Jej wychowankowie mają wiele okazji do publicznych wystąpień. Wielu z młodych wokalistów Studia Piosenki SWING zdobyło laury konkursów i festiwali różnego stopnia. Z powodzeniem uczestniczą w programach telewizyjnych, jak The Voice of Poland czy Mam Talent. Studio Piosenki SWING koncertuje na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Każdy koncert Studia Piosenki SWING to wydarzenie, na które niecierpliwie czeka wierna publiczność. Każdy poprzedzają dziesiątki godzin prób i twórczych poszukiwań repertuaru, interpretacji, kolejności piosenek ułożonej tak, aby sumowały się w spójny scenariusz. Swingującym wokalistom na scenie koncertu noworocznego towarzyszyć będą instrumentaliści – zaprzyjaźnieni muzycy.

Na tegoroczny koncert noworoczny SWING wybrał tytuł „W zimowej szacie” i podzielił utwory na cztery części. We wstępie usłyszymy dwa utwory - Śnieg i Na całej połaci śnieg. W części poświęconej musicalowi - Pierwszy śnieg, Ulepimy dziś bałwana, Snowman, Mam te moc, Kiedy mamy siebie, When You Wish Upon A Star, Widzę blask. ta, White Christmas, My Only Wish. A życzyć sobie będziemy w takt - I Have A Dream, Sercem patrz, Żyj kolorowo, Diamonds Are A Girl's Best Friend, Tego życzę nam, Trudne życzenia, Kolorowe marzenia, Happy New Year.Podkarpacki Informator Kulturalny

 KIK 2017

Wirtualne Muzea Podkarpacia

Folklor Podkarpacia

Skarby Podkarpackie

Muzeum Podkarpackie w Krośnie

Skansen Karpacka Troja

Muzeum Kresow w Lubaczowie

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

 

teatr-siemaszkowej-baner

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

 

e-bib2

pbc

przeszlosc